Hakkımızda

Firmamız Genel Müdürü Üzeyir SERPEK 2001 yılında İnsecta Haşere Kontrol Hizmetleri firmasının Ankara'da İç Anadolu Bölge Bayiliğini yapmıştır. 2004 yılı ile birlikte National Britannia, İç Anadolu Bölgesinde ortaklık yapmış olup Bu ortaklık 2005 yılı ortalarında sona ermiştir. 2005 yılında Anatoliapest markasını hayata geçirerek, Ticari Faaliyetimizi Ankara Merkez ve Konya Şubeli olarak Haşere Kontrol ve Önleme konusunda Kurumsal Firma statüsü ile faaliyetimizi devam ettirdik. Eğitimli kadrosu ve sürekli gelişen, yenilikleri izleyen dinamik yapısıyla Anatoliapest, haşere kontrol hizmetleri konusunda öncülüğünü korumaktadır. 2009 Yılı Aralık ayından itibaren Anatoliapest Firması olarak Merkez Ankara adresindeki faaliyetini Konya adresinde merkez işyeri olarak devam ettirmekteyiz.

Sunulan hizmet ve ürünler yasal sınırların çok ötesinde garanti koşullarına sahiptir. Anatoliapest adı altında yapılan tüm işler belirli eğitimlerin sonunda, konusunda uzmanlaşmış personel tarafından yürütülmektedir.

Sunulan hizmet ve ürünlerde standartlar, süreklilik ve teknik destek ön plandadır. Bu kapsamda Anatoliapest bünyesinde ücretsiz keşif hizmetleri, ücretsiz müşteri eğitim hizmetleride sunulmaktadır.

Anatoliapest ailesi olarak daha mutlu ve sağlıklı bir dünya için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

TOP